Ekonomi

Bakan Kurum: Birbirimizden güç alarak her felaketin üstesinden geldik

Bakanın konuşmasından satırbaşları şöyle:

Nasıl afetin ilk gününün ilk saatinde hep birlikte 11 ilimiz için mücadele ettiysek, afetin sonuna kadar da Diyarbakır’ımız için mücadele etmeye devam edeceğiz.

Güzel Diyarbakır’dayız. Yeni evlerimizin temellerini atıyoruz. İşte tüm Diyarbakırlı kardeşlerimizle birlikte büyüyoruz. Diyarbakır’ımızın çocukları ve yarınları için el ele, omuz omuza çalışıyoruz.

Daim olsun Diyarbakır, sağ olsun Diyarbakır… 21 yıldır Cumhurbaşkanımızın arkasında durdunuz. 21 yıldır hep sanat eseri peşinde koştuk, eser siyaseti yaptık. Diyarbakır için en keyifli ve en düzenli olanın hayalini kurduk.

“BÜTÜN FELAKETLERİ BİRBİRİMİZE GÜÇ VEREREK AŞIYORUZ”

Diyarbakır’ımızı çok seviyoruz, sizleri çok seviyoruz. Hazro’dan Silvan’a, Kayapınar’dan Eğin’e sizi canımızdan çok seviyoruz. Depremlerde, salgın hastalıklarda, yangınlarda, afetlerde millet olarak hep acılar çektik. Her felaketi birbirimizden güç alarak aştık. Aşkımızdan güç alarak birbirimize olan aşkımızın üstesinden geldik. Bu gücü devletimizin omuzlarına verdiniz. Sizler için en keyiflisini en sorunsuzunu yapmak bizim görevimiz.

Nasıl ki sosyal konutlarımızı dediğimiz gibi bitirmişsek, daha önce de söylediğimiz gibi 21 yıldır yaptığımız gibi afet ve köy konutlarımızı da yeniden yapıp vatandaşa teslim edeceğiz.

haberdoganyol.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu